Латексні матраци та їхні особливості

Матраци з натурального латексу здатні подарувати своїм власникам відчуття надзвичайного комфорту під час сну і змусити по-новому поглянути на переваги екологічно чистого натурального наповнювача. Однак, враховуючи, що класичний латексний матрац вирізняється високою м’якістю, під час вибору потрібно врахувати деякі тонкощі, про які не завжди знають прості обивателі. Кому можна рекомендувати цей матеріал, і якими властивостями він володіє?

Походження і властивості наповнювача

Як показує досвід, приймаючи рішення купити матрас недорого в Києві, багато хто довіряє рекламним брошурам і продавцям-консультантам, які посилаються на екологічність, але рідко розповідають про походження і характеристики матеріалу. Постараємося заповнити цю прогалину, а почнемо з того, що сировиною для латексу є сік бразильської Гевеї, який, для отримання потрібного наповнювача, піддають спінюванню і вулканізації.

Щоб нарівні з пружністю та еластичністю латексні матраци набули міцності та зносостійкості, до складу сировини вводять різні добавки. Крім того, процес відливання латексного блоку передбачає його перфорацію, результатом якої стають видимі отвори на поверхні, про призначення яких ми поговоримо далі. У результаті матрац з натурального латексу отримує всі властиві йому властивості, зокрема:

  • стійкість до навантажень і механічних пошкоджень навіть при інтенсивному використанні;
  • м’якість і пружність — латекс є найбільш анатомічним з існуючих наповнювачів;
  • прекрасна стійкість до продавлювання — матраци з латексу легко відновлюють свою форму;
  • хороша вентиляція і відведення вологи — завдяки наявності спеціальних отворів;
  • екологічність — матрац не містить шкідливих і небезпечних для людини хімічних сполук.

Усе це об’єктивні переваги матеріалу, а ось пропонуючи купити латексний матрац людям, які страждають на алергію, виробники і консультанти часто лукавлять. Цей наповнювач не можна назвати гіпоалергенним, хоча в рейтингу популярних збудників натуральний латекс перебуває далеко не на першому місці. Проте при підозрах на алергію найпростіше замінити натуральний латекс у матраці на штучний — матеріал, максимально схожий з ним за своїми характеристиками. Він дійсно є повністю гіпоалергенним.

Асортимент моделей та ортопедичні властивості

Ще однією поширеною хибною думкою є те, що ортопедичний матрац із латексу — це будь-яка модель, виготовлена із застосуванням цього матеріалу. Але незважаючи на те, що як наповнювач латекс володіє прекрасними анатомічними властивостями, сам по собі він не здатний чинити позитивного ортопедичного впливу на хребет.

Таким чином, якщо ви шукайте латексні ортопедичні матраци, слід звернути увагу на моделі з незалежним пружинним блоком. Саме він забезпечує підтримку для хребта і збереження його природної форми під час сну, яку прийнято називати ортопедичним ефектом. В асортименті інтернет магазину https://magdek.com.ua/ua ортопедичні латекс-матраци представлені в серіях Soft, «Мультіпокет» і «Мікропокет» від компанії «Матролюкс», а також у лінійках продукції фабрики КММ і Неолюкс.

Моделі мають у своїй основі незалежні пружинні блоки різного типу, і в цьому випадку ціна латексного матраца багато в чому визначається щільністю пружин. Остання може становити від 256 шт.як у блоці TFK, до 1100 шт/м², як у блоці «Мікропокет». Відповідно, чим вищий цей показник, тим яскравіше вираженими будуть ортопедичні властивості.

Також у нас ви зможете вибрати і купити матраци з натурального латексу із залежним пружинним блоком Bonnel і безпружинні моделі. Зверніть увагу, що в багатьох моделях з нашого каталогу https://magdek.com.ua/ua/matrasi/lateksnie-matrasi/ латексний наповнювач поєднується з іншими, що дає змогу отримати матраци з різнобічною жорсткістю, а також з поверхнею середньої жорсткості. При цьому встановлені на латексні матраци ціни залишаються низькими, а пропонований асортимент дасть змогу кожному обрати модель на свій смак.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *