Як вибрати ящик для інструментів з колесами

Безладно розсипаний на робочому місці інвентар займає багато простору і заважає виконанню роботи. Ящик для інструментів з колесами — ефективний спосіб організувати простір та впорядкувати пристрої.

663e60717276c.webp

Види кейсів для інструментів
Колісною опорою обладнуються переважно великі системи зберігання. Ця категорія інструментальних ящиків на колесах досить велика. Подібні конструкції відрізняються внутрішнім наповненням, механізмом відкриття, замками, матеріалом виготовлення, роликами та призначенням.

Вертикальні
До цієї категорії належать суцільні монолітні та модульні моделі. Вироби обладнуються опорою з двох коліс та ручкою або модульним візком із групою ящиків. Останній варіант оснащується висувними ящиками, доступ до вмісту яких відкривається у вертикальному положенні.

Горизонтальні
Моделі, здатні переміщатися у вертикальному та горизонтальному положенні. Доступ до вмісту слотів можливий лише у положенні горизонталі.

Модульні
Складові системи зберігання інструменту на колесах можуть відрізнятися розмірами, внутрішнім наповненням та призначенням. Усі модулі обладнані спеціальними кріпленнями, за допомогою яких фіксуються один до одного. Для переміщення слоти встановлюються на візок.

Виробники випускають велику кількість різних ящиків. Покупці можуть сформувати візок модулями, що підходять під вирішення конкретних завдань.

Ящики-візки
На виробництвах або складах застосовуються професійні великогабаритні ящики для пересувних інструментів. Для використання у приватних майстернях більше підходять міні-візки. Ящик Qbrick System середніх габаритів підходить для експлуатації в побуті та на виробництві.

У зібраному вигляді міні-візки практично не займають простору. У розкладеному вигляді вони надають вільний доступ до інструментарію.

Завдяки стильному та естетичному дизайну моделі підходять для застосування у житлових приміщеннях. Ящики у вигляді столів на колісній опорі оснащені зручною робочою стільницею.

663e60c715542.webp

Професійні кейси для інструментів на колесах
Подібні моделі відрізняються великою кількістю секцій та збільшеним обсягом. Продаються із укомплектованим внутрішнім наповненням. Конструкції можуть бути універсальними чи спеціалізованими.

Ящики для інструментів на коліщатках можуть відрізнятися способом доступу до вмісту. Деякі моделі відкриваються простим зняттям кришки, інші — обладнані складним механізмом. Звичайно, найпростіше підняти кришку, щоб вивчити доступний інструментарій. Наявність спеціального механізму дозволяє розкладати бокси різними способами.

У деяких моделях дві частини кришки розсуваються, забезпечуючи доступ до вмісту. Зручно діставати оснастку з висувних ємностей.

Матеріал виготовлення
Найчастіше зустрічається ящик для інструментів металевий на колесах. Менш поширений варіант – моделі з ПВХ. Нещодавно у продажу з’явилися вироби із гальванізованого металопластику. Це легкі та надійні моделі.

Сьогодні у продажу можна зустріти навіть функціональну сумку для інструментів на колесах із термопластику. Найменшою популярністю користуються моделі з деревини.

Як вибрати ящик для інструментів?
При виборі системи зберігання для майстерні або промислових потреб необхідно враховувати ряд критеріїв: товщину та надійність дна, жорсткість конструкції, надійність колісної опори та фурнітури, механізм відкривання, об’єм, матеріал виготовлення.

Перш ніж вибрати ящик з колесами, необхідно оцінити обсяги та призначення інструментів. Для невеликої кількості оснастки підійде компактний, але місткий бокс.

Якщо одного боксу недостатньо для розміщення пристроїв, рекомендується віддати перевагу модульному візку та набору ящиків. Бажано вибирати візок та ємності одного бренду.

Для великої кількості інструментів потрібно придбати стелаж або шафу.

Але компактну скриньку для інструментів з колесами все одно варто придбати, щоб доставляти пристрої в робочу зону.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *